1) Kas värvid sisaldavad vesinikku?

Ei, värvid ei sisalda vesinikku. Värvid  on orgaanilised ning ei kahjusta juukseid.


2) Kaua säilib värv avatuna?

Värv säilib avatuna 12 kuud.


3) Kas värvi tuleb panna niisketesse või kuivadesse juustesse?

Värvi tuleb panna niisketesse juustesse. Soovitame eelnevalt juuksed ära pesta sügav puhastava shampooniga.


3) Kui suur on üks värvi tops?

La Riche on 100ml, Herman´s Professional on 115ml, Manic Panic Classic on 118ml ja Manic Panic Professional on 90ml.

Headshot on 150ml ja Crazy colors on 100ml.


5) Kui palju värvi läheb mul  vaja?

Lühikesed juuksed kuni lõuani juuksed kulub 1 tuub/purk värvi.
Õlgadeni juuksed ja pikemad kulub 2 tuubi/purki värvi.
Alaseljani välja juuksed kulub 3 tuubi/purki või rohkem.

6) Miks peaksin  kasutama La Riche, Manic Panic®, Herman´s Professional,Crazy colors?

Kõik meie juuksevärvid on taimsed poolpüsivärvid, mis sisaldavad niisutavat palsamit ja mis muudavad eelnevalt blondeeritud juuksed erksaks. Manic Panic® juuksevärv ei sisalda kahjulikke kemikaale. Meie ainulaadne valem on juustele hell ja ei sisalda loomseid kõrvalprodukte. Meie tooteid on testitud kuulsuste, mitte loomade peal!™

Intensiivse tulemuse saavutamiseks peaks juuksed olema blondeeritud heleblondiks või loomulikuks heleblondiks. Töötlemata juuste puhul sõltuvad tulemused juuste värvist ja tekstuurist. Seda toodet ei tohi kasutada kulmude ja ripsmete värvimiseks. Juhul kui toode satub silma, loputage silmi koheselt sooja veega ja kontakteeruge arstiga.


7) Manic Panic® juuksevärvi ja Flashlightning® komplekti juhendis soovitatakse teha enne alustamist juuksesalgu test. Mida see tähendab ja miks ma seda tegema pean?

Juuksesalgu test on üks olulisemaid samme enne juuste värvimise või blondeerimise alustamist. See tagab sobivate tulemuste saavutamise. See on esialgne test, millega määratakse kindlaks värvimise spetsiifika, nt. töötlemise aeg, võimalikud tulemused ja allergiad. Eriti oluline on see siis, kui juuksed on kahjustatud, liigselt töödeldud või kui eesmärgiks on juuste värvi dramaatiliselt muuta.


8) Kas ma pean oma juukseid enne värvimist blondeerima?

Kõikide meie värvide kasutamine eelnevalt blondeeritud juustel on parim viis tagada, et saavutate sellised säravad tulemused mida meie värvinäidistel näete. Kõige intensiivsema tulemuse annab see, kui kasutate meie Flashlightning® komplekti ja blondeerite juuksed kahvatublondiks (9-10. tase).

Meie värvid  jäävad kõige paremini eelnevalt blondeeritud juustele.


9) Millised Manic Panic® värvid annavad parima tulemuse eelnevalt blondeerimata juustel?

Loomulikult heledates (3-7. tase) värvitoonides juuste puhul annavad parima tulemuse järgnevad värvid: After Midnight®, Enchanted Forest™, Green Envy™, Purple Haze®, Hot Hot™ Pink, Raven™, Shocking™ Blue ja Vampire™ Red.


10) Kuidas erinevad tulemused Manic Panic® värvi kasutamisel blondeeritud ja blondeerimata juuste puhul?

Kui soovite, et teie juustel oleks sama erk värv kui värvinäidistel, siis peate juukseid blondeerima.


11) Kas ma saan kasutada Manic Panic®, La Riche, Hermans Professional ja  Crazy colors juuksevärve ka hallide juuste katmiseks?

Meie tumedamad värvid katavad halle juukseid ja lõpuks tuhmuvad ilusasti pastelseks. Meie heledamad värvid annavad juustele kena tooni. Soovitame lasta värvil vähemalt tund aega mõjuda. Mida kauem värv juustel on, seda rohkem see juustesse imendub. Hallid juuksed võivad olla väga värvikindlad ning värv ei imendu hästi. Hallide juuste värvi imendumist takistavate kihtide avamiseks toimib hästi soojendamine. Olenemata nende heledast toonist tuleks üldiselt ka halle juukseid Manic Panic® juuksevärvi parimaks toimimiseks eelnevalt blondeerida või muul moel töödelda.


12) Kas raseduse ajal on ohtlik juukseid värvida?

Manic Panic®, La Riche, Hermans Professional ja Crazy colors juuksevärvid on raseduse ajal täiesti ohutud!


13) Kui kaua püsivad teie juuksevärvid? Kas see kestus on sama kõigi värvitoonide puhul?

See kuidas Manic Panic® juuksevärv tuhmub sõltub inimese juuksetüübist ja erinevatest värvidest. Tumedamad toonid püsivad kauem kui heledad toonid. Juuste õige hoolduse korral püsib värv 6-8 nädalat.

  1. La Riche püsib 4-6 nädalat.
  2. Herman´s Professional püsib 4-8 nädalat.
  3. Crazy Colors püsib 6-9 nädalat.
  4. Manic Panic classic püsib 8-12 pesu
  5. Manic Panic professional püsib kuni 40 pesu.

Värvi püsivust aitab pikendada õigete sampoonide kasutamine, need leiate meie kodulehelt Juuksehooldus alt.


14) Mis on UV värv?

Meil on suur valik värve, mis reageerivad UV kiirtele või helendavad UV lambi all.

High Voltage® Classic

: Electric Banana®, Cotton Candy™ Pink, Electric Lizard™, Electric Tiger Lily™ ja Hot Hot™ Pink.


15) Kas pean iga kord enne juuste värvimist neid blondeerima?

AINULT väljakasvanud osa! Jälgige hoolikalt, et juba blondeeritud juukseid uuesti ei blondeeriks, sest see võib juukseid kahjustada ja lõhkuda.


16) Kust ma Manic Panic®,La Riche,Crazy colors,Headshot ja Hermans Professional juuksevärve osta saan?

Juuksevärvi saab tellida otse meie kodulehe veebipoest . Www.colorvibes.ee


17) Mille poolest erinevad poolpüsi- ja püsivärv?

Poolpüsivärv mida meie pakume ei sisalda kahjulikke kemikaale ja põhinevad looduslikel taimsetel värvidel, mis jäävad peamiselt juuste pealispinnale. Püsivärv sisaldab ammoniaaki ja juustesse imendumise jaoks vajab see ka peroksiidi. Meie toode on õrn ja ei vaja lisaaineid.


18) Kas Manic Panic® Virgin Snow™ ja La Riche White toner on juuksevärv?

Meie Manic Panic® Virgin Snow™ ja White toner on toonijad, mitte värvid . Toonija eemaldab pärast blondeerimist alles jäänud soovimatud pigmendid. Toonijas sisalduvad toonid elimineerivad värvipaletti vastandpoolel asuvad soovimatud pigmendid. Manic Panic® Virgin Snow™ on violetne toonija, mis neutraliseerib soovimatud kollased/oranžid pigmendid. Lõpptulemuseks on valged juuksed. Soovitame lasta Manic Panic® Virgin Snow™ toonijal mõjuda 30-60 minutit. Mida kauem see teie juustel on, seda rohkem ta vastand värve neutraliseerib. Fööniga soojendamine kiirendab samuti selle toimimist.


19) Kas teie värvid jäävad mustadele juustele?

Ei jää. Mustadele juustele annavad õrna läike järgnevad Manic Panic® toonid :After Midnight®, Enchanted Forest™, Green Envy™, Purple Haze®, Hot Hot™ Pink, Raven™, Shocking™ Blue ja Vampire™ Red.

Musta värvi juukseid tuleb kindlasti eelnevalt blondeerida, et saavutada parim tulemus, kuna tegemist on orgaaniliste värvidega siis värv ei hakka tumedale alusele peale.

Soovitame kasutada Manic Panic® blondeerijat või Hermans Professional blondeerijat. Saavutada on võimalik iga toon. Manic Panic® blondeerija on kangem ja on ideaalne, et saavutada mustast toonist soovitud ergas toon kuna blondeerija annab vastava tooni millele on värvi peale kanda lihtne.


20) Mida teha kui ostsin toote aga see siiski ei sobi mulle?

Juhul, kui olete ostnud toote ja avastate, et see teile siiski ei sobi siis saame pakkuda asendus-toodet. Kui toode on avatud, siis raha me kahjuks tagastada ei saa. Palume alati tutvuda toote kirjeldusega eelnevalt kodulehel ja küsida nõu ennem toote ostmist.


21) Mida teha kui toote on postitusel purunenud?

Kui toode on postitusel purunenud, siis saadame uue toote teile tasuta.

22) Minu küsimusele vastust polnud aga tahaks kiiret ülevaadet ja soovitustusi

Manic PanicLa Riche DirectionsHermans Professional ja Crazy colors juuksevärvid on omasuguste seas parimad.Kasutatakse kõige kõrgema kvaliteediga koostisosi, mis on garanteeritult taimsed ja PPD-vabad. Manic Panic, La riche Directions, Hermans Professional ja Crazy colors on kõik POOLPÜSIVÄRVID ning ei sisalda loomseid koostisosi ega kemikaale. Seda testitakse kuulsuste, mitte loomade peal.
Lisame ka, et blondeerimise soovitus parima tulemuse nimel ei kahjusta tingimata teie juukseid, kui teete seda ühe korra ning korralikult. Selleks soovitame ka oma blondeerijaid. Et parandada üle-üldist juuste ning küünte tervist palume kindlasti kasutada Biotiini, mis on samuti meie tootevalikus
Teil on küsimusi või tahate midagi lisada? Saatke meile kindlasti e-mail või kontakteeruge meiega Facebooki vahendusel.

23) Millised on teie makseviisdi?

Tasuda saab läbi pangalingi. Meil on valikus Swedbank, SEB, LHV  ja COOP pank. Lisaks on võimalik paluda eraldi arvet ja ka maksta läbi Paypali.

24) NB! Juhul kui olete tellinud toote ja meie poolt on see posti pandud ja te ei ole sellele mingil põhjusel järgi läinud ja pakk tuleb tagasi meieni ning soovite et selle uuesti postitaksime siis tuleb tasuda lisaks uuesti saatekulule ka tagastamiskulu mis tuleb paki  tagastamine eest juurde.

Kui tellimus ei ole Teieni jõudnud 5 tööpäeva jooksul, siis palume KINDLASTI ühendust võtta!

Mõni kord juhtub et pakk on kaduma läinud või jäänud postitamata. Ära oota liiga kaua. Võta meiega ühendust ja leiame su paki üles :)!

25) Värvisin juukseid ja tuli soovitust teine toon, mida teha? Näiteks tellisin Lilla tooni aga tulemus on sinine?

Värvides meie värvidega juukseid on oluline, et alus toon oleks võimalikult hele ja ilma kollaka varjundita. Värvid võivad reageerida alus toonile ja muutuda. Näiteks kui juustes on kollakat varjundit siis võib lilla muutuda siniseks tooniks.

Blondeerides siniseid juukseid kohe peale värvimist on oht, et värv muutub rohekaks. Seetõttu tuleks alati pigem lasta värvil nii palju end välja pesta kui võimalik ennem blondeerimist kuna meie värvid lähevad iga pesuga heledamaks.
Lisaks pakume ka võimalust osta meie käest Manic Panic Sügavpuhastav shampooni mis aitab juustest värvi eemaldada.

Alati soovitame ka soovitud tooni variatsiooni üle googeldada!