Rõõmustav uudis nii meestele kui naistele!

Laiendasime sellest aastast oma tegevusala!

Juuste siirdamine

iluagentuur.ee

 

Kiilas või kiilanev mees/naine saab oma juuksed tagasi! Meie ettevõtte tegevjuht Lauri Lille, hakkas kaotama oma juukseid 20-date teisel poolel. Kiilas võib olla lahe ja äge nagu Jason Statham, kuid Lauri otsustas siiski oma juuksepiiri ja tiheduse taastada! Allpool pildid, teekond ja senine tulemus.

 

Mis on Juuste Siirdamine:

Juuste siirdamine on protseduur, kus juuksed ühest kehaosast eemaldatakse ja siirdatakse (s.t. võetakse ja viiakse üle) kiilanevasse piirkonda (s.t. piirkond, kus ei ole piisavalt juukseid).

Kellele on Juuste Siirdamine:

63% meestest hakkab kaotama oma juukseid juba enne 30-dat eluaastat. Juuste väljalangemine võib olla progresseeruv! Alopeetsia, geneetika, kõrge DHT (dihüdrotestosteroon) tase kehas pole takistuseks, et taastada oma nooruslik välimus!

Kas kiilas või hõredate juustega inimene saab taas juuksed tagasi?

Jah! Juuksed eemaldatakse kukla ja külgede piirkonnast, kus endiselt toimub  juuksekasv. Need juukse-sibulad (foliikulid) on teise geneetilise elueaga, kui need, mis asuvad pealael ja krooni osas. Seetõttu saab kasv jätkuda ka uues piirkonnas!

Kaua tulemus püsib?

Tulemus on eluaegne ja kliinikupoolse garantiiga!

Miks uued juuksed välja ei kuku, kui vanad kukkusid?

Pealael asuvate foliikulite geneetiline kood on teine. Neid keda kiilaspäisus ähvardab, kaovad vaid pealae juuksed, kuna need on programmeeritud teatud vanuses lahkuma. Külgmised ja kukla juuksed kasvavad tihti eluaeg!

Millal näen tulemust?

Tulemus on aeglaselt nähtav alates 4-dast kuust. 5-7 kuu saavutavad juuksed u 50% oma lõpptulemusest. 12 kuu möödudes on nähtav lõpptulemus.

Tahad juukseid tagasi? Võta ühendust või külasta kodulehte iluagentuur.ee

 

Pildid progressist:

Nukker pilt enne operatsiooni. 10. september 2022

Nukker pilt ennem operatsiooni. 10. september 2022. Väike hirmuvärin on sees!

8.5 tundi hiljem. Väsinud ja näljane, aga õnnelik, et protseduur tehtud!

2. Päeva õhtu. 4 päeva peale seda pilti läks nägu veidi paiste, kuid see normaalne nähtus! Ei hakka lisama seda paistes mesilas-näo pilti 😀

2.5 nädalat peale operatsiooni. Siirdatud juuste esimene väljalangemisfaas (šokikaotus) on alanud.

1.5 kuud peale oppi. Šokikaotus on korralik ja algab “Inetu pardipoja” faas. See kestab pea 3 kuud!

2. kuud peale oppi. Pea sügeleb pidevalt. Sügamine ei mõju, sest tundlikkus pole taastunud. Sügada ei tohi kaa, aga sügasin ikka. Kole olla.

3 Kuud peale oppi. Hakkan juba mõtlema, et ei toiminud see siirdamine. Aina jubedamaks läheb.

3.5 kuud peale oppi. Näen õrnalt, et vanad juuksed hakkavad tagasi kasvama ning mingid udemed uutest paistavad. Ikka veel ei usu, et toimis opp.

Täpselt 4 kuud peale oppi. Käsin juuksuris. Õrnalt tunnen, et otsmikul on veidi karva. Olen juba rõõmus.

4.5 kuud peale oppi. Nüüd juba on tunne, et asi hakkab jumet võtma. Enesekindlus kasvab. Tunnen juuksepiiri ja katsun pealage koguaeg…sest põnev on tunda juukseid peas!

5 kuud peale oppi. Olen juba supper-rahul, kui pead pestes ja mõni hommik teises valguses, näen endiselt pealage külgedel ja hirmsasti loodan, et pilt muutub tihedamaks järgmise 5 kuuga.

5.5 kuud peale oppi. Tunnen, et pilt muutub iga päevaga veidi paremaks. Rõõmus tunne!

 

Lõpptuelmus on näha 12-dal kuul. kuid juba 6 kuud peale oppi on saavutatud hea tulemus. Seega…

Terviseturism Türgis töötab! Alustasime koostööd 3 kliinikuga Istanbulis. Kõik soovijad, võtke ühendust ja organiseerime Teile kõik mis vaja!