MrBlanc valgendavad ribad

28.99 

Laost otsas

Kasuta MrBlanc hambavalgendusribasid, kui Sa soovid:

  • Eemaldada hambaemailil olevaid tugevaid plekke.
  • Saada nähtavalt valgemad hambad 14 päeva jooksul.
  • Olla valgema naeratusega veelgi enesekindlam.
  • Ennetada uute plekkide tekkimist.
  • Valgendada hambaid ilma tundlikust tekitamata.
  • Kliiniliselt tõestatud toime- hambad saavad 14 päeva jooksul umbes 3 tooni valgemaks.

Hoiatus!

Ei ole soovitatav rasedatele. Ei ole mõeldud alla 12 aastastele. Kokkupuutes silmadega, loputa koheselt veega. Mitte kasutata, kui on suus haavandid, pärast suuoperatsiooni või igemepõletiku ajal.

Tervet riba mitte alla neelata. Geeli on lubatud neelata

Laost otsas

Kategooria:

Kirjeldus

MrBlanc hambavalgendusribad,14tk, on universaalse suurusega õhukesed ja painduvad ribad, mis muganduvad hästi Sinu hambumusega.

Hambavalgendusribad on kerge ja mugav viis hammaste valgendamiseks ilma valu või hammaste tundlikust põhjustamata.

Hambavalgendusribad on kaetud valgendava geeliga, mis eemaldab hambaemailil olevad tugevad plekid ohutult ja tõhusalt. Valgendab hambaid märgatavalt kuni 14 päeva jooksul. MrBlanc hambavalgendus ennetab uute plekkide tekkimist.

Ribasid tuleb kasutada iga päev 2 nädala jooksul kuni 30 minutit päevas, et hambavalgendusribad saaksid anda maksimaalse tulemuse.

Kuna need vesinikperoksiidivabad ribad eemaldavad hammastelt plekid ilma hammastele või igemetele tundlikust põhjustamata, siis isegi kui Sul on tundlikud hambad, on need hambavalgendusribad valutud.

Erinevalt teistest hambavalgendusribadest, mis jätavad suhu ebameeldiva järelmaitse, on MrBlanc hambavalgendusribad meeldivalt värske mündise maitsega..